Strona głównaUncategorizedKompleksowa oferta usług księgowych z portalem Znany Księgowy.

Kompleksowa oferta usług księgowych z portalem Znany Księgowy.

Warto jest współpracować z portalem Znany Księgowy ponieważ zatrudnia on wybitnych ekspertów z dziedziny księgowości. Przekonaj się sam rozpoczynając współpracę z portalem. Współpracujemy z najlepszymi biurami księgowymi w całym kraju. Jesteśmy w stałym kontakcie z najlepszymi, doświadczonymi księgowymi. Biuro rachunkowe Znany Księgowy funkcjonuje od 2001 r. Podstawowym celem działalności jest satysfakcja naszych klientów. Nasza firma została założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zdobyte w  trakcie pracy w  bankach oraz dużych podmiotach gospodarczych. W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją klienta. Jesteśmy   elastyczni. Potrafimy bardzo szybko dostosować się do warunków w jakich pracujemy. W Polsce jest to koniczne ze względu na często zmieniające się prawo.

Zakres usług proponowanych przez biuro rachunkowe

Porównaj ceny i cenniki usług księgowych w kilku biurach rachunkowych w twoim mieście – sprawdź tutaj – biuro rachunkowe Znany Księgowy . Oferta biura rachunkowego skierowana jest do małych i średnich firm z terenu całej Polski, zarówno tych które startują drogę na rynku, jak również tych z wieloletnim doświadczeniem. Naszą ofertę usługową kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właściciel firm czy przedsiębiorstw. Nasza oferta to: zryczałtowane formy opodatkowania; ocena dokumentów sprzedaży pod kątem formalnym oraz rachunkowym; prowadzenie ewidencji sprzedaży; przygotowanie ewidencji dla potrzeb podatku vat; opracowanie wydruków wspomagających wyliczenia dla celów podatku zryczałtowanego oraz określania jego wysokości; prowadzenie ewidencji majątku trwałego; przygotowanie wyliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników zleceniodawcy; sporządzanie deklaracji podatkowych dla podatku vat i rocznej dla podatku dochodowego od osób indywidualnych; podatkowa księga przychodów i rozchodów; codzienne ewidencjonowanie operacji gospodarczych; przygotowanie miesięcznych wydruków księgi; opracowanie ewidencji majątku trwałego firmy; sporządzanie wyliczeń dla celów podatku dochodowego od osób fizycznych, właścicieli i pracowników; sporządzanie deklaracji podatkowych dla podatku vat i rocznej dla podatku dochodowego od osób fizycznych; sporządzanie oraz wysyłka plików jpk. W czasie   współpracy warunki można   zmieniać, zawsze dostosujemy się do potrzeb naszych klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne